Kontakt

Vi vill gärna göra fantastisk kommunikation tillsammans med dig!

Västergatan 18A
211 21 Malmö
-
hello@garbergsmalmo.se
-
+46 731 56 64 34
Laddar google maps

Linda Renulf

Arbetande styrelseordförande & Projektledare

linda.renulf@garbergsmalmo.se

-
+46 705 40 80 10

Klas Oskarsson

VD & Projektledare

klas.oskarsson@garbergsmalmo.se

-
+46 731 56 64 34

Nina Israelson

Produktionsledare

nina.israelson@garbergsmalmo.se

-
+46 709 50 00 11

Olivia Sunesson

Produktionsledare

olivia.sunesson@garbergsmalmo.se

-
+ 46 735 88 69 64

Alexandra Engblom

Planner & PR-strateg

alexandra.engblom@garbergsmalmo.se

-
+46 709 38 49 36

Malin von Werder

CD & Art Director

malin.von.werder@garbergsmalmo.se

-
+46 708 99 65 18

Malin Wikerberg

CD & Copywriter

malin.wikerberg@garbergsmalmo.se

-
+46 704 96 81 66

David Birde

Copywriter

david.birde@garbergsmalmo.se

-
+46 708 57 94 91

Paul Martinsson

Copywriter

paul.martinsson@garbergsmalmo.se

-
+46 732 52 09 77

Lina Andersson

Art Director

lina.andersson@garbergsmalmo.se

-
+46 704 95 82 03

Lina Brunzell

Art Director

lina.brunzell@garbergsmalmo.se

-
+ 46 731 46 41 69

Anders Hedendahl

Graphic Designer

anders.hedendahl@garbergsmalmo.se

-
+46 731 47 39 53

Jessie Salomonsson

Graphic Designer

jessie.salomonsson@garbergsmalmo.se

-
+46 730 37 48 44

Figge Wasberger

Motion Designer

figge.wasberger@garbergsmalmo.se

-
+46 708 57 94 89